Bloguj sobie I tak nie będziesz tak dobry jak ja

Bardzo popularna pozycja w naszym kraju

Ojciec 10.02.2021

Polecane: kazimierz

Wydawać by się mogło, że nasz kraj przeżywa wielki kryzys turystyczny. Wszędzie są lepsze i gorsze biura turystyczne (mam nadzieję), ale przede wszystkim widzimy utratę wsparcia turystycznego, które przynajmniej w moim kraju nie było takie tanie.

Cóż, moi rodacy, gościnność to obecnie podstawowa branża i to głównie turyści wyjeżdżają w góry, przynoszą wiedzę, doświadczenie i oczywiście pieniądze.

Turystyka to największy wkład w polską gospodarkę. Obecnie podróżuje się ponad połowę kraju. A połowa wszystkich turystów pochodzi spoza kraju. Zdecydowana większość z nich spędza przynajmniej jeden dzień w podróży.

Turystyka to nie tylko gościnność i wiedza. To także sport, nie tyle o sporcie, ale o aktywności fizycznej i energicznej sprawności fizycznej.

Jednak branża turystyczna w moim kraju, głównie tzw. turystyka, była często dość niepopularna. Dużo bardziej popularne było zmienianie scenerii niż praca, posyłanie dziecka do szkoły czy podejmowanie innych obowiązków. Aby być zawodowym turystą w moim kraju, trzeba było nawet mieć specjalne akademickie kwalifikacje.

Niestety niestety przenieśliśmy się na nową, być może korzystniejszą pozycję w Europie, czyli brak profesjonalnej organizacji w tej dziedzinie. A to nie wszystko, bo oczywiście nadal potrzebne są profesjonalne organizacje.

Turystyka, bo o niej wspomniałem, bardzo wniosła do naszej polskiej gospodarki. Pozwoliło na wymianę, cyrkulację i handel między ludźmi z różnych krajów naszych sąsiadów. Ale przede wszystkim pomogła w rozprzestrzenianiu turystyki na naszych południowych sąsiadów. Miał też duży wpływ na rozwój naszej branży turystycznej w Polsce, na zjednoczenie kraju i powiększenie obszaru metropolitalnego. Warto też wspomnieć, że branża turystyczna była nie tylko niewielka, ale także bardzo entuzjastycznie nastawiona do celów nacjonalistycznych. Byli to głównie katolicy.

Polecane: programy afiliacyjne ranking

Tagi: było kraju i ze świata kraju unii europejskiej krajów kraju czy krajowi kraju tranzytowego kraju basków kraju kwitnącej wiśni